.

.

jingyuqin 2 Копче на Далечинскиот Клуч Силиконска Маска За Nissan Micra Almera Primera X-Trail Автомобил Копче Фоб Случај Носителот

jingyuqin 2 Копче на Далечинскиот Клуч Силиконска Маска За Nissan Micra Almera Primera X-Trail Автомобил Копче Фоб Случај Носителот

DEN 91.68
DEN 77.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Силикон
Боја : Како на сликата шоу
Батон : 2 Копче
Карактеристики :
Совршен копче случај кој може да се заштити вашиот копчињата од гребење, пукнатини, носат & солза, нечистотија, дожд или вода
Висок квалитет на храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и без токсични
Нула заштити и да ви донесе удобно допир
Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури
Лесен за инсталација и чистење со вода
Fitment :
За Nissan
И другите
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како клучен во сликата на подолу.
Важна Забелешка :
Објектот е Силиконска копче фоб, НЕМА внатрешна (на звук / копче за далечински / електроника / transponder чипови / батерија) се Вклучени.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
1 X Силикони Копче Случај ( Не се вклучуваат клучни)
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Кон својствата

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Гума

Најдобри предлози во категоријата