.

.

Kalaisike Лен Универзална столче опфаќа за Dodge сите модели калибар патување ram меморија караван aittitude автомобил стил додатоци

Kalaisike Лен Универзална столче опфаќа за Dodge сите модели калибар патување ram меморија караван aittitude автомобил стил

DEN 8730.24
DEN 5238.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бруто Тежина : Делукс Издание е за 5kg, стандардна верзија на за 4kg Посебни карактеристики : Дише, не се лизга, се носат, заштита на животната средина Погодна модели : 99% од пазарот модели (ако вашиот автомобил е 7 седишта, ве молиме да контактирате со услуга) Спецификации : Делукс Издание вклучува две предните седишта + задните седишта + пет главата pillowcases+ Две lumbar + две главата ограничувања;Стандард Издание вклучува две седишта + задните седишта + пет главата pillowcases 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ; 2,Ние сме професионална за производство на тимот. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 3, Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 4,Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодарам. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање : не прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање :

Кон својствата

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Должина:
130cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
Лен
Mfg Серија Број:
Универзална
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
kalaisike
сет парче:
>10
Специјални Функции:
Дише, не се лизга, се носат, заштита на животната средина

Најдобри предлози во категоријата