.

.

2 парчиња Автомобил Стил Автомобил Леплива Подлога Магија Анти Лизга Мат Нови Продажба Цртичка Мат Силикони Мобилен Телефон За Телефон GPS PDA MP3 MP4

2 парчиња Автомобил Стил Автомобил Леплива Подлога Магија Анти Лизга Мат Нови Продажба Цртичка Мат Силикони Мобилен Телефон

DEN 77.28
DEN 62.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : Димензии : 13 x 7cm Боја : Сина, жолта,црвена,виолетова,зелена,јасно Црна (ние ќе го испрати по случаен избор) Црна и проѕирна боја топла продажба(ние нудиме секој ден)! Против пролизгување мат, се држи до вашиот табла или централната конзола и се држи до нешто што е ставен на тоа. вашиот мобилен телефон, очила за сонце, или нешто што е ставен на Леплива Мат нема да слајд off. Без лепило или магнет е потребно и може да биде место во вашиот автомобил, камион, ЏИП, брод или авион не остава остатоци, е еднократно и може да се мијат кога станува валкано. Answer : ___________________________ Note : Оваа подлога е компатибилен со мек винил површини. Избегнувајте користење на површини кои имаат лакирани заврши (односно дрво и некои кожа). Исто така, избегнувајте употреба на автомобили со тешки или обоени пластични цртички
Пакет се вклучени : 2 x автомобил анти лизга мат
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки processedtimely по thepayment верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, particularlyduring сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е bearby и продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични reasonfor враќање, и вашиот po
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите componentsand додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот limited Warranty за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Accessoriescome со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се tellus што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара youcontact нас веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Боја Име:
2 парчиња
Бренд Име:
sikeo
Материјал Тип:
Силика Гел
Материјал:
Slicone

Најдобри предлози во категоријата