.

.

Сјае пченица Рака-stitched Црна Кожа Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 3 KUGA Избега 2012 2013

Сјае пченица Рака-stitched Црна Кожа Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 3 KUGA Избега 2012 2013

DEN 1103.52
DEN 1015.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. Применливи автомобил тип : за Форд Фокус 3 /KUGA Избега 2012 2013 Овој производ е погоден за Форд Фокус 3 KUGA 2012 2013 оригиналниот автомобил воланот е гума воланот! ако вашиот автомобил управувачот со кожа, кога ќе го купите овој производ, можете да забелешка е "со кожен волан"!

Кон својствата

Боја Име:
Црн Конец, Бел Конец, Нишка, Сината Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Висина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Должина:
25cm

Најдобри предлози во категоријата