.

.

4pcs Автомобил Заклучување на Вратата Тока Напаѓач Заштитна Маска случај За Volvo XC60 S60 S80 S60L S80L S40 V60 C30 Налепници 2model 3 боја

4pcs Автомобил Заклучување на Вратата Тока Напаѓач Заштитна Маска случај За Volvo XC60 S60 S80 S60L S80L S40 V60 C30 Налепници

DEN 270.24
DEN 243.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : #304 од не ' рѓосувачки челик
Тема : 3Д дизајн, одличен квалитет, rustproof и водоотпорен,никогаш нема да избледи
Големина : точно одговараат на оригиналните автомобил
Бои : сребрена сина боја црна
Соодветно место : заклучување на вратата
Единица пакетот вклучува : 1set=4pcs
Ве молиме проверете го вашиот автомобил заклучување на вратата форма пред да ред
Модел :
Модел Б :
Материјал : #304 од не ' рѓосувачки челик Функција : 3 D дизајн, одличен квалитет, rustproof и водоотпорен,никогаш нема да избледи Големина : точно одговараат на оригиналните автомобил Бои : сребрена сина, црна соодветно место : заклучување на вратата Единица пакетот вклучува : 1set=4pcs ве Молиме проверете со вашиот автомобил заклучување на вратата форма пред да ред

Кон својствата

Број На Модел На:
11-2
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри предлози во категоријата