.

.

За ФОЛКСВАГЕН Поло 2013-2017 Автомобил-Стил, ABS Со СТП Автомобил Потпирач за Централна Продавница за Содржини за Складирање Кутија Со Чаша Носителот Ashtray Додатоци

За ФОЛКСВАГЕН Поло 2013-2017 Автомобил-Стил, ABS Со СТП Автомобил Потпирач за Централна Продавница за Содржини за Складирање

DEN 3952.32
DEN 3360.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : Автомобил Потпирач Материјал : ABS со СТП е Применливо : За Фолксваген Поло 2013-2017 Забелешка : Оваа потпирач е посебна за Фолксваген Поло 2013-2017 , ве молиме погледнете во чашата слот внимателно,ако купот слот не е соодветен, никој случај не може да се инсталира правилно. Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. 2.Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу!
Пакет : 1 Set

Кон својствата

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Име На Модел:
BX0265
Година:
2017
Објектот Тежина:
2.5kg
Бренд Име:
QCBXYYXH
Материјал Тип:
ABS

Најдобри предлози во категоријата