.

.

SKTOO Нов висок квалитет за Adui A4 A5 A6 A7 A8 П5 Б8 B9 брава за влезна врата се справи со сензор Pin Switch 4G8 927 753

SKTOO Нов висок квалитет за Adui A4 A5 A6 A7 A8 П5 Б8 B9 брава за влезна врата се справи со сензор Pin Switch 4G8 927 753

DEN 576.00
DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pcs Нов висок квалитет за Adui A4 A5 A6 A7 A8 П5 Б8 B9 Kessy брава за влезна врата се справи со сензор Pin Switch 4 G8 927 753
Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Пакетот Вклучува :
Брава за влезна врата се справи со сензор Pin Прекинувач ( 4 G8 927 753 4 G8927753 )
Fitment :
За Ауди 2010-2012 Година A4 Avant Вагон 2010-2012 Година A4 Седан 2008-2012 А5 Седан 2010-2012 Година А5 Cabriolet 2009-2012 A6 Avant Вагон 2009-2012 A6 Седан 2011-2012 A7 Sportback 2010-2012 Година A8 Седан 2009-2012 П5 SUV
A4 2009> А5 КАБИНАТА 2010-2011 А5 си-пи-и 2008-2011 A6 2012> О7 2011> A8 2010> П5 2009>

Кон својствата

Објектот Висина:
4.9inch
Audi Модел:
A4
Материјал Тип:
голема ABS Пластика
Специјални Функции:
Префрлете
A4-Година:
2010
Објектот Должина:
3.5inch
Бренд Име:
SKTOO
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
4G8 927 753, 4G8927753
Објектот Дијаметар:
3inch
Година:
2010-2012 година
Објектот Ширина:
2.7inch
A4-Година:
2008,2009,2010,2012,2011
Audi Модел:
A4
Име:
DCOC
swicth потекло :
жеџијанг
Fitment:
за Adui A4 A5 A6 A7 A8 П5 Б8 B9
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
за Ауди

Најдобри предлози во категоријата