.

.

Seicane Прекрасен 2Din е Радио за Автомобил Fascia за 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Suzuki Swift Стерео Цртичка Трим Инсталирате Рамка Лице Плоча

Seicane Прекрасен 2Din е Радио за Автомобил Fascia за 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Suzuki Swift Стерео Цртичка Трим Инсталирате

DEN 1237.92
DEN 1127.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Прекрасен Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Suzuki Swift Стерео Цртичка Трим Инсталирате Рамка Лице Плоча
Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Suzuki Swift.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Возило Тип : Suzuki Swift
Година : 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 173*98/178*100/178*102mm
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Стерео Panel

Кон својствата

Тип На Објект:
Fascias
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
seicane
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
S37SU002
Специјални Функции:
Радио Инсталација
200000204:
200000633
Din Тип:
2DIN
Сместување:
Табла
Погоден Тип На Возилото:
suzuki swift
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Внатрешниот мерки:
173*98/178*100/178*102mm

Најдобри предлози во категоријата