.

.

SKTOO За Шкода Врвен врата се справи со предната лева и десна врата потпирач кутија внатрешна се справи со рамка, lifter switch црна кутија

SKTOO За Шкода Врвен врата се справи со предната лева и десна врата потпирач кутија внатрешна се справи со рамка, lifter switch

DEN 2591.04
DEN 2073.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Возачот на левата и патникот е од десно!
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да ја купите.
Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви помогнат да го провери тоа.
Сите слики се вистински престрелки, она што го гледате е она што ќе добиете! Ве молиме да се споредува со оригиналната автомобил додатоци и да купам тоа повторно!
Ви посакувам среќен шопинг!
За "Шкода" Врвен врата се справи, пред лево врата потпирач кутија, возачот страна внатрешен се справи со рамка, lifter switch црна кутија

Кон својствата

Бренд Име:
SKTOO
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Tiguan
Производителот Дел Број:
За шкода
Објектот Должина:
36
Објектот Ширина:
7
Објектот Висина:
3
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Специјални Функции:
вратата се справи со
Осветленост Дел Број:
Врвен
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
Лево и Десно

Најдобри предлози во категоријата