.

.

12V - 24V 4 Начин Мулти Штекер Автомобил Полнач Возило Авто Автомобил запалка приклучок за Штекер Splitter и Двоен USB Порти Приклучок Адаптер

12V - 24V 4 Начин Мулти Штекер Автомобил Полнач Возило Авто Автомобил запалка приклучок за Штекер Splitter и Двоен USB Порти

DEN 410.40
DEN 308.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис Карактеристики :
- 4 начин мулти штекер со 12 V - 24 V излез
- Компактен, преносни, лесен за употреба, погодно полнење на уредот додека возите.
- USB полнач за излез да 5 V/1000m A
- Погоден за мобилен телефон, GPS, за i Pod, и PDA. Употреба : Plug автомобил полнач во запалка приклучок и вметнување на конекторот на автомобил адаптер за полнење во PDA да се реализира полнење на PDA. Струја : 5 A Моќност : 50-60 Hz Напон : 12 V - 24 V Работна Температура : 0 ~ 60 centigrade степен Работна Влажност : 5% ~ 70% Барел Внатрешен Дијаметар : 2.1 cm Барел Надворешниот Дијаметар : 3.2 cm Барел Внатрешна Должина : 3.6 см Должина на Кабелот : 60cm Боја : Црна Нето Тежина : 128g Пакет Тежина : 170g По Продажбата на Услугата : 1 Година Гарантен Пакет Тежина : 180 G / 6.35 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 200*150*75 ММ / 7.87*5.91*2.95 Инчи Мало Пакување : Да, Блистер Пакување Пакет вклучуваат 1 x Автомобил Полнач 2 x Лепак 2 x Додатоци
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Кон својствата

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
KONNWEI
Специјални Функции:
Автомобил Полнач Возило Запалка Приклучок За Splitter
Објектот Тежина:
180g
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
По продажбата на услугата :
тековната:
Напон:
Должина На Кабелот:
боја:

Најдобри предлози во категоријата