.

.

Atheros QCNFA335 WLAN Wifi Bluetooth4.0 NGFF Безжична Картичка за Леново G40-30 45 70 B50 V1000 FRU:04X6022 WLAN

Atheros QCNFA335 WLAN Wifi Bluetooth4.0 NGFF Безжична Картичка за Леново G40-30 45 70 B50 V1000 FRU:04X6022 WLAN

DEN 472.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка

тестирани и 100 дена гаранција Секоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работи Уред Класа : 802.11 b/g/n +Bluetooth4.0 Тип : NGFF FRU : 04 X6022 G40-30 G40-45 G40-70 G40-70 M G50-30 G50-45 G50-70 G50-70 M Z40-70 Z50-70 B50 Леново Flex 2 15 D Леново мали нови v1000

Кон својствата

Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Број На Модел На:
04X6022
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Интерфејс Тип:
NGFF
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Примена:
Лаптоп
Адаптер Приклучок:
PCI-E
Бренд Име:
WDXUN
Вид:
Внатрешна
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Безжичен Протокол:
802.11 n
Тип:
Безжичната

Најдобри предлози во категоријата