.

.

Преносни LCD USB Напон Тековната Детектор на Полначот Капацитет Тековна Тестер на Напон Метар За Мобилен Телефон мобилен Моќ Банка

Преносни LCD USB Напон Тековната Детектор на Полначот Капацитет Тековна Тестер на Напон Метар За Мобилен Телефон мобилен Моќ

DEN 234.24
DEN 218.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Овој тест може да биде USB полнењето на струја, напон, испуштање капацитет, интелигентни уреди.
Тоа може да биде многу лесно да се најде дигитален апарат за полнење проблем.
Тестер три димензионални големина од 60 Х 28.5 X 15mm (без кабел), околу 15cm должина на линија.
Само копче на тестер се користи за да ги видите и тестирање на податоците се префрлат, тестер може да се сместат 10 групи на тест податоци
Спецификации :
1. Влезен Напон : 3 V - 7 V
2.Внесување на струјата :
1 X LCD USB Напон Тековната Детектор на Мобилен Моќ USB Полнач Тестер Метар
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Број На Модел На:
моќ банка Тековната Тестер на Напон Метар
Тип:
Кабел Тестер
Бренд Име:
ALLOYSEED
Пакет:
No
Влезен Напон:
3V - 7V
.Текст тековната:
Комуникација функција:
Yes
Број На Модел На:
93815
Тип:
LCD USB Напон Тековната Детектор

Најдобри предлози во категоријата