.

.

4 антени 802.11 ac + Bluetooth 4.0 Broadcom BCM94360CD безжичен wifi Картичка За Десктоп компјутерите со мини pci-e за PCI-E 1X Полнач

4 антени 802.11 ac + Bluetooth 4.0 Broadcom BCM94360CD безжичен wifi Картичка За Десктоп компјутерите со мини pci-e за PCI-E

DEN 2495.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Бренд Име : Broadcom Модел : BCM94360 CD Тип : Wi-Fi ac и Bluetooth 4.0
Пакет :
1 x BCM94360 CD картичка 1 x Мини PCI-E за PCI-E Адаптер x1 4 x Безжична Антена 1 x Обичај USB Кабелот 1 x Завртка Возачот 4 x Завртки

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
WDXUN
Интерфејс Тип:
PCI Express
Адаптер Приклучок:
PCI-E
Преносот Го Оценувате:
10/100/1000Mbps
Број На Модел На:
BCM94360CD
Вид:
Внатрешна
Lan Пренос Го Оценувате:
1000M Ethernet
Примена:
Десктоп
Применливи Тип На Мрежа:
Брз Етернет
Безжичен Протокол:
802.11 n
Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
Фреквентен Опсег:
2.4 GHz/5GHz
Безжичен Протокол:
802.11 a/b/g

Најдобри предлози во категоријата