.

.

Intel Centrino Безжична-N 1030 11230BNHMW WiFi 150M + Bluetooth BT 3.0 Комбо Картичка

Intel Centrino Безжична-N 1030 11230BNHMW WiFi 150M + Bluetooth BT 3.0 Комбо Картичка

DEN 297.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Модел : 1030 11230 BNHMW
Се испорача до 300 Mbps
Еден Бенд : 2.4 G
Bluetooth 3.0
Компатибилен со : плоча на чипсет се intel 940 943 945 960 965 GL40 GS40 GS45 GM45 PM45 HM55 PM55
И Не за HP IBM/Lenovo лаптоп
Пакетот вклучува :
1 x Безжична картичка Диск Не Вклучува!!

Кон својствата

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
WDXUN
Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Адаптер Приклучок:
PCI-E
Интерфејс Тип:
PCI Express
Пакет:
No
Примена:
Лаптоп
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Фреквентен Опсег:
2.4 GHz/5GHz
Тип:
Безжичната
Вид:
Внатрешна
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Безжичен Протокол:
802.11 a/b,802.11 g,802.11 n
Број На Модел На:
1030bgn

Најдобри предлози во категоријата