.

.

HS2340 F5521GW Модули Безжична 3G HSPA+ WWAN GPS Мини PCI-E Картичка 632155-001

HS2340 F5521GW Модули Безжична 3G HSPA+ WWAN GPS Мини PCI-E Картичка 632155-001

DEN 619.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Користи. Се повлече од работа компјутер. Картичка и сет на завртки само. HP СПС 632155-001. Compability : HP Elite Book 2170p Лаптоп КОМПЈУТЕР HP Elite Book 2560p Лаптоп КОМПЈУТЕР HP Elite Book 2570p Лаптоп КОМПЈУТЕР HP Elite Book 8460p Лаптоп КОМПЈУТЕР HP Elite Book 8460w Мобилни работна Станица HP Elite Book 8470p Лаптоп КОМПЈУТЕР HP Elite Book 8470w Мобилни работна Станица HP Elite Book 8560p Лаптоп КОМПЈУТЕР HP Elite Book 8560w Мобилни работна Станица HP Elite Book 8570p Лаптоп КОМПЈУТЕР HP Elite Book 8570w Мобилни работна Станица HP Elite Book 8760w Мобилни работна Станица Pro Book HP 5330m Лаптоп КОМПЈУТЕР Pro Book HP 6475b Лаптоп КОМПЈУТЕР Pro Book HP 6570b Лаптоп КОМПЈУТЕР HP Elite Book 2760p Таблет КОМПЈУТЕР

Кон својствата

Бренд Име:
WDXUN
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
F5521GW
Картичка Тип На Уред:
3g картичка
Интерфејс Тип:
Мини PCI-Експрес
Вид:
Внатрешна
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
21Mbps

Најдобри предлози во категоријата