.

.

Meotina Жените Чевли Слајдови Летото Сандали Цвет Транспарентен Влечки Високи Потпетици Сандали Beading Маски Злато Чевли Големи Димензии 43

Meotina Жените Чевли Слајдови Летото Сандали Цвет Транспарентен Влечки Високи Потпетици Сандали Beading Маски Злато Чевли Големи

DEN 1568.16
DEN 816.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Може да се Види на Чевли Видео на Компјутер
Meotina Жените Чевли Слајдови Летото Сандали Цвет Транспарентен Влечки Високи Потпетици Сандали Beading Маски Злато Чевли Големи Димензии 43

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Цвет
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Бренд Име:
Meotina
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Број На Модел На:
2017 потпетици 34
Пета Тип:
Оптоварување
Назад Контра Тип:
без рака
НИ Големина:
4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5
Големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Пета:
Оптоварување Штикли Чевли
Чевли:
Чевли Жените Сандали
Сезоната:
Лето Есен Пролет
боја:
Црна, Црвена Sliver Злато
Пета Висина:
8cm
Функција:
Zapatos Mujer
Карактеристика 2:
Chaussure Femme

Најдобри предлози во категоријата