.

.

2017 Нови Високи Потпетици Сандали Обичните Секси Партија Свадба Гладијатор чевли Лето Сива Браун Црни Сандали Големина 32 33 - 44

2017 Нови Високи Потпетици Сандали Обичните Секси Партија Свадба Гладијатор чевли Лето Сива Браун Црни Сандали Големина 32 33

DEN 1593.60
DEN 1434.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Подолу е да ве научи како да се избере точниот обувка :
Големина на бројот тука е сосема поинаков од чевли големина на табелата во вашата земја, но вашиот гола нога должина никогаш нема да се промени , па мора да се измери вашиот гола нога со владетел , а потоа изберете големина со табелата подолу .
Единица : mm - millimeter , Гола нога должина ≠ Insole должина ≠ Единствена должина
големина на овој чевли :
Гола нога должина 201-205, Кина обувка 31, Изберете 3
Гола нога должина 206-210, Кина обувка 32, Изберете 3.5
Гола нога должина 211-215, Кина обувка 33, Изберете 4
Гола нога должина 216-220, Кина обувка 34, Изберете 4.5
Гола нога должина 221-225, Кина обувка 35, Изберете 5
Гола нога должина 226-230, Кина обувка 36, Изберете 6
Гола нога должина 231-235, Кина обувка 37, Изберете 6.5
Гола нога должина 236-240, Кина обувка 38, Изберете 7.5
Гола нога должина 241-245, Кина обувка 39, Изберете 8.5
Гола нога должина 246-250, Кина обувка 40, Изберете 9
Гола нога должина 251-255, Кина обувка 41, Изберете 9.5
Гола нога должина 256-260, Кина чевли со големина 42, Изберете 10
Гола нога должина 261-265, Кина обувка 43, Изберете 10.5
Ве молиме имајте во предвид : Ако вашите нозе се на масти, ве молиме изберете поголема големина
Совети :
Нашите Чевли Големина Е Кинески Големина .Ве молиме Изберете Чевли Големина Според Вашиот Метри Должина. Не Избере Големина од Страна на Вашиот Локалните САД/ЕУ, Големина Или Со Погодување Големина.
На Пример :
Ако Ногата Должина Е 24cm , Можете Да Изберете НИ големина 7.5(=CN Големина 38) ,Тогаш Ќе ги Добиете CN Големина 38 Чевли.
Напомена :
Ако Сеуште Имаш Било Каков Проблем Во Врска Со Големината, Ве Молиме Кажете Ни За Вашата Нога Во Должина Сантиметар За Refernce Да Се Избере Вистинската Големина.Ви Благодариме.
Со максимална : 10 CM

Кон својствата

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12
Горниот Материјал:
Стадото
Сандала Тип:
Гладијатор
Повод:
Свадба
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Жена Кристал Сандали
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Кристал Сандали Во Боја:
Сива Кафена Црна
Европската Големина:
32 - 44
Пета Висина:
10 cm
Чевли Стил:
кристал сандали
Тип На Единица:
Пар
Тежина На Пакет:
0.8kg (1.76lb.)
Пакет Големина:
20cm x 15cm x 20cm (7.87in x 5.91in x 7.87in)

Најдобри предлози во категоријата