.

.

VTOTA Лето Секојдневен Чевли на Жена Воздух Мрежа на Жените Сандали Лесни Платформа Чевли Sandalias Отвори Пети Одење Чевли QJ03

VTOTA Лето Секојдневен Чевли на Жена Воздух Мрежа на Жените Сандали Лесни Платформа Чевли Sandalias Отвори Пети Одење Чевли

DEN 1132.80
DEN 770.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,така што можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако се уште не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас! Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори,конечната боја ве молиме погледнете ги нашите actural стоки. Известување Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори,конечната боја ве молиме погледнете ги нашите actural стоки. Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Пратката Превозот Метод,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 15-25 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта(не вклучувајќи ги празниците и викенд) 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано. Комуникација и Превозот Брзина. 2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе ви даде satisfing одговор.

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Бренд Име:
VTOTA
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Платформа
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Шаблон Тип:
Крпеница
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Сандала Тип:
Основни
Број На Модел На:
Чевли Жена,Сандали Жени
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Обвивка Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Пети Форма:
риба устата
Популарната елементи:
бонбони бои, водоотпорен маса, плитки устата, тестенини со наклон со
Методи за обработка на:
мат кожа
Горната Висина:
ниска помош
боја:
црна, сребрена сива, месечината, црвена роза, стандардниот код нога масти за да
Големина:
35,36,37,38,39,40
За сезоната:
Лето
Снабдување категорија:
место

Најдобри предлози во категоријата