.

.

DAHASE Крокодил Шема Вистинска Кожа за на Рака за Apple Види Бенд 38mm 42mm Хривнија за iWatch Серија 1/2/3 Watchbands

DAHASE Крокодил Шема Вистинска Кожа за на Рака за Apple Види Бенд 38mm 42mm Хривнија за iWatch Серија 1/2/3 Watchbands

DEN 910.08
DEN 765.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

modname=ckeditor DAHASE Крокодил Шема Вистинска Кожа за на Рака за Apple Види Бенд 38mm 42mm Хривнија за i Watch Серија 1/2/3 Watchbands
Карактеристики : Одговара за сите верзии на Apple Види Серија 1/2/3 Направени o f висок квалитет вистинска Кожа Лесно да се инсталира и да ги отстрани Совршена замена за врвка за на вашиот Apple Види
Пакет Се Вклучени :
1x Вистинска кожа види бенд со адаптери (Види Не е вклучена)

Кон својствата

Бендот Ширина:
За Apple Види 38mm, За Apple Види 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
метал тока
Број На Модел На:
GYG-EYW
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
DAHASE
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm
Компатибилен Модел:
за Apple Види Серија 1 & 2 & 3

Најдобри предлози во категоријата