.

.

9 Покажувачот Нерѓосувачки Челик Watchband за 38mm 42mm Apple iWatch Sport Издание Зглоб Бенд Линк Рака Хривнија + Адаптери

9 Покажувачот Нерѓосувачки Челик Watchband за 38mm 42mm Apple iWatch Sport Издание Зглоб Бенд Линк Рака Хривнија + Адаптери

DEN 1151.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик
- Затворач Тип : Push Копчето Пеперутка Тока
- Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро, Сребро Злато, Сребро Злато Се Зголеми
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Со надградена пролет бар адаптери, никогаш не се грижите за губење на мали завртки
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд со Адаптери, 1 x Види Алатка
Компатибилен Со : за Apple Watch / Sport / Eidtion 38mm 42mm Сите Верзија
ЦРНА
ЗЛАТО СЕ ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО СРЕБРО СРЕБРО ЗЛАТО СРЕБРО ЗЛАТО СЕ ЗГОЛЕМИ

Кон својствата

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
iWonow
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Притисни Копче Пеперутка Тока
Број На Модел На:
за Apple iWatch Види 38mm 42mm
Бендот Должина:
погоден

Најдобри предлози во категоријата