.

.

Кристал Нерѓосувачки Челик Види Бенд врвка за околу рака За Fitbit полнење 2 Smart Watch Ma30

Кристал Нерѓосувачки Челик Види Бенд врвка за околу рака За Fitbit полнење 2 Smart Watch Ma30

DEN 575.04
DEN 448.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кристал Нерѓосувачки Челик Види Бенд врвка за околу рака За Fitbit полнење 2 Smart Watch
Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет на Сите нерѓосувачки челик солидна мрежа со блокирам затворач Лесно да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот зглоб Сите нараквици помина Влече Сила Тест Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни. Повеќе удобно Модели за избор : за Fitbit полнење 2 Smart Watch Бенд Должина : околу 185mm Применливи на Зглобот : Околу 135-245mm
Пакет се Вклучени : 1 X Нерѓосувачки Челик Бендови Рака За Fitbit полнење 2 Smart Watch

Кон својствата

Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Aimecor
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Нерѓосувачки Челик Види Бенд врвка за околу рака За Fitbit полнење 2 Smart Watch
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
блокирам затворач
Бендот Должина:
За 185mm

Најдобри предлози во категоријата