.

.

Види Рака 18 20 22MM 24 26mm Црна за НАТО zulu Зелена Најлон Ткаенина Бенд Ремени Мажи за Armani Seiko Омега Casio Watchbands

Види Рака 18 20 22MM 24 26mm Црна за НАТО zulu Зелена Најлон Ткаенина Бенд Ремени Мажи за Armani Seiko Омега Casio Watchbands

DEN 667.20
DEN 607.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме изберете нас, остатокот увери шопинг. 2. Нашите производи се направени во вид, реалната слика, не прават било какви промени. 3. Ние го избере платформа препорачува логистика, ефикасен, брз и безбеден, постојат логистика следење на информации. 4. да се избегне губење на стоката, како ќе се изгуби, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и мора да биде точно и специфични 5. ние би сакале да се изгради долгорочен деловен однос со вас, и високо ценети од кои можете да не контактирате за повеќе compititive цена.

Кон својствата

Бендот Боја:
Црна, сребрена тока, Црна Црна Тока, Зелена црна тока, Зелена сребрена тока
Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
DP73
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
GETALIA
Бендот Должина:
28m

Најдобри предлози во категоријата