.

.

1PCS кожа Часовници Бенд Отвор 12mm 14mm 16mm 17mm 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 24mm 26mm Жени Мажи Watchbands Види Ремени 9 бои

1PCS кожа Часовници Бенд Отвор 12mm 14mm 16mm 17mm 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 24mm 26mm Жени Мажи Watchbands Види Ремени 9 бои

DEN 136.32
DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Имаме оваа боја во парк : бела , црна , темно кафена, светло кафена ,Црвена, зелена, сина, виолетова, розова.
Answer : ___________________________ Note : ние испрати бесплатна алатка и две игли за секој watchband.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1pcs.
Материјали : КВАЛИТЕТ на КОЖА.
Затворач Тип на : Нерѓосувачки челик pin тока.
Бендот Дебелина 3.0 mm(приближно).
Должина Долго страна : 12.5 cm(прибл).
Краток страна : 7.5 cm години (не вклучува тока).
Повлечи Ширина : 12mm,14mm,16mm,17mm,18mm,19mm,20mm,21mm,22mm,24mm,26mm.
Боја : Бела, Црна, Темно кафена, Светло кафена,црвена,зелена, сина, виолетова, розова.
Пакет Содржина :
1 x Кожа Види рака.

Кон својствата

Бендот Ширина:
12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 19mm, 20mm, 22mm, 24mm, 17mm, 21mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
pin затворач
Бренд Име:
Aismei
Број На Модел На:
0006
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
Други
Бендот Ширина:
12mm,14mm,16mm,17mm,18mm,20mm,22mm,24mm

Најдобри предлози во категоријата