.

.

WEIDE Оригиналната Види Метална Кутија во Облик на Квадрат Најдобра Заштита се Види Подарок Кутии И Пакување

WEIDE Оригиналната Види Метална Кутија во Облик на Квадрат Најдобра Заштита се Види Подарок Кутии И Пакување

DEN 239.52
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : Бренд : WEIDE Тип : Види Кутија, подарок кутија Метал Должина : 9cm Метал Висина : 9cm Метал Ширина : 9cm

Кон својствата

Тип На Објект:
Види Кутии
Бренд Име:
WEIDE
Стил:
Спорт
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
9cm
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Должина:
9cm
Број На Модел На:
WDBOX-2
Случај Обликот:
Плоштад
Состојба:
Нов со ознаки
Продажба На Предмети:
метална кутија

Најдобри предлози во категоријата