.

.

Бесплатен Превозот 1 Сет 0.5 mm/0.6 mm/0.7 мм 400pcs Заптивка Гума О-Прстен за да се Види Случај Назад

Бесплатен Превозот 1 Сет 0.5 mm/0.6 mm/0.7 мм 400pcs Заптивка Гума О-Прстен за да се Види Случај Назад

DEN 523.20
DEN 497.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Дијаметар : 0.5 mm/0.6 mm/0.7 mm
Големина : 16mm/18mm/20mm/22mm/24mm/26mm/28mm/30мм/32-милиметри/34mm
20pcs за секоја големина, 400pcs во вкупниот
Висок квалитет на заптивка о прстен
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.
На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.
Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе бидеме среќни да ви служи во секое време.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".Вашиот признавање ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контакт со нас на :
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 48hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Кон својствата

боја:
05, 06, 07
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Тежина:
0.01kg
Функција:
види случај о прстен
Објектот Висина:
1.8inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Должина:
1.8inch
Бренд Име:
CHAINDA
Материјал:
Гума
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Дијаметар:
1.0inch
Број На Модел На:
101

Најдобри предлози во категоријата