.

.

24mm Milanese Watchband за Sony Smartwatch 2 SW2 Мрежа од Нерѓосувачки Челик се Види Бенд Метал Рака Нараквица со Алатка и Пролет Бар

24mm Milanese Watchband за Sony Smartwatch 2 SW2 Мрежа од Нерѓосувачки Челик се Види Бенд Метал Рака Нараквица со Алатка и Пролет

DEN 431.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

24mm Milanese Нерѓосувачки Челик Watchband за Sony Smartwatch 2 SW2 4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро ЦРНОТО ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО СРЕБРО Карактеристики : - 24mm Широк - Milanese Дизајн - Направени од таписерии мрежа жица од не 'рѓосувачки челик - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб - Должина на : 4.9"да 7.3" (125mm да 185mm Прилагодливи) - Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро Компатибилен со : - За Sony Smartwatch 2 SW2 Како да се Користи Види Алатка : 1. ДА се ОДДЕЛИ : Користете го вашиот рака да се претвори во текот на тока директно.
2. За ДА ЈА ПРИЛАГОДИТЕ БЕНД ДОЛЖИНА : ве Молиме да се стави на "Вилушка во Облик на" крај на се види алатка во дупка, и рачката лесно, се приспособат на бендот да ја должината што е потребно, и да го затворите. 3. ДА се СОБЕРАТ : Постојат 2 делови на бендот, еден е пократок и други од тоа што е подолго. Ве молиме место на пократок дел од двојно hooking барот на подолг дел, и притиснете нејзините една кука во првиот (Горниот) дупка на подолг дел тока. Забелешки : - ве Молиме да користите види алатка нежно, бидејќи тоа е во леснотијата да се поправи на бендот од страна на вистинскиот начин. Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Кон својствата

Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
Milanese Види Бенд за Sony Smartwatch 2 SW2
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Кука Тока
Бендот Должина:
12.5 cm да 18.5 cm Прилагодливи

Најдобри предлози во категоријата