.

.

24mm Силиконска Гума Watchband со Нерѓосувачки Челик Тока за Sony Smartwatch SW2 Види Бенд Рака Смола Braclelet Црна

24mm Силиконска Гума Watchband со Нерѓосувачки Челик Тока за Sony Smartwatch SW2 Види Бенд Рака Смола Braclelet Црна

DEN 431.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

24mm Силиконска Гума Види Бенд од не 'Рѓосувачки Челик Тока за Sony Smartwatch 2 SW2 Спецификација : - Материјал : Силиконска Гума Мрежа Шема - Ширина : 24mm Должина (вклучувајќи тока) : 195mm - Боја : Црна - не' Рѓосувачки челик тока со Заклучување, никогаш не падне - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб (може да се намали на бендот да се скрати) - Удобно да се носат Како да се Скрати бенд : Компатибилен со : - За Sony Smartwatch 2 SW2 Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Кон својствата

Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Затворач Тока со Безбедноста
Број На Модел На:
24mm Силикони Бенд за Sony Smartwatch 2 SW2
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
19.5 cm

Најдобри предлози во категоријата