.

.

Вистинска Кожа Види бенд За Apple Види Серија 1 2 3 iwatch 38 42mm watchbands За Apple Smart Watch Хривнија Зглоб Starp

Вистинска Кожа Види бенд За Apple Види Серија 1 2 3 iwatch 38 42mm watchbands За Apple Smart Watch Хривнија Зглоб Starp

DEN 1435.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тока Една Турнеја Вистинска Кожа Бенд за Apple Види Серија 1/ 2 врвка за околу Рака herm whatbands
Карактеристики
1. Персоналните Вашиот Apple Види Ослободување со оваа вистинска кожа замена на зглоб бенд.
2.Вистинска кожа надворешноста и микрофибер внатрешни работи гаранција повеќе удобно носење. Стилски намали и елегантен изглед го прави идеален Apple Види рака замена за вас
3. Бендот доаѓа со Apple Види дел за заклучување на двете страни, кои не се заклучи на Apple Види Бенд Интерфејс прецизно и сигурно. Едноставен за инсталација и отстранување.
4. 6 Pin Дупки за фино подесување и удобно носење
Пакување Листа
1x Распоредување Тока Вистинска Кожа Бенд со Адаптери (Види Не е вклучена)

Кон својствата

Бендот Ширина:
42MM, 38MM
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
IDF-AW1
Бренд Име:
ideefu
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Виткање Тока
Бендот Должина:
20cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Тип На Објект:
Smart Watch Бенд Мажите се Види Рака Хривнија
бендот материјал :
Вистинска Кожа Genunie Кожна Врвка За Околу Рака
Затворач Материјал:
Метал Pin Тока
Компатибилен Модел 1:
За Apple Види Серија 1 Watchstrap
Компатибилен Модел 2:
За Apple Види Серија 2 Smart Watch Хривнија
Компатибилен Модел 3:
За Apple Види Серија 3 Watchbands
Бендот Големина:
38mm-42mm

Најдобри предлози во категоријата