.

.

4 инчен Мини 4MP IP PTZ камера Мрежа Onvif Брзина Купола 30X Оптички Зум PTZ IP Камера авто следење dayNight p2p системи за видео надзор камера

4 инчен Мини 4MP IP PTZ камера Мрежа Onvif Брзина Купола 30X Оптички Зум PTZ IP Камера авто следење dayNight p2p системи за

DEN 12794.88
DEN 11515.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

0 M Пиксели OV4689 CMOS 2.Стандард ПАКЕТИ,CGI,лесно да се интегрира со други дигитални системи 6. За мала количина
проблемот производи, ние може да се замени со нови производи во следната цел.7 mm~94mm, D/N( ICR-Cut) ,F1. Највисок ESD заштита од гром и моќ извира.30 X оптички зум, авто фокус 3.10° Претходно поени 255 Друга функција 5 Турнеја, Интелигентни Три димензионални Скенирање, 1 Pattern група ,Операција се потсетиме, Прирачник продолжение Auto Scan Интелигентна енергија
исклучување реално време меморија автоматско зачувување функции поставување ,автоматски се разбудам турнеја функција Општи Работи Надворешна температура–35℃~55℃ Работа Влажност 0%~90% (Не кондензирање) DC12 V Моќ±10%; 4А-Потрошувачка
1. IR спектар 50 M 4.0 M Пиксели OV4689 CMOS Ефективни Пиксели 4.6, AGC НА) Б/W : 0. Автоматско следење на целта движат , следење на целта за време на зумирање ; 2. За испорака : каков тип на пратката ќе се користи?
Ние обично брод на производите од експрес испорака до вашиот дом или воздушен товарен во вашиот најблизок
аеродром.
6,За надомест на штета : она што е на вашата компанија надомест политика?
Ние може да се надомести купувачот на косата, ако нашите производи имаат квалитет проблем. 360 степени продолжение ротација, прирачник пан брзина 0~240°/S, прирачник за навалување на столбот брзина 0~120°/S, претходно брзина 400°/С Режим Име и Опис H. Ако цел количество е голем, ние може да брод од страна на морето сад.Вистински Ден/Ноќ, 3 D DNR, Дигитални WDR 5. Увезени низа IR LED, автоматски прилагодете зум според различни растојание 3. За цена листа : може ли да го добиете вашиот ценовник?
Да, ве молиме да ни кажете производи (со нивниот код број) и цел количина, тогаш ние ќе
понуди цена од e-mail. НОВИ 32 битен процесор, со мека ID, повеќе простор за складирање, поголема брзина, подобри перформанси, намалување на потрошувачката на 2.Поддршка Onvif2. Добредојдовте да направите ОЕМ. Експрес испорака
полнење зависи од количеството на примероци.0 ПРАТЕНИК на располагање 4.
Камера : 1.6, AGC НА) Зум 30 X , f=4.Главниот Проток : 1-22fps 4. Осветлување Боја:0. Ве молиме контактирајте го нашиот продажен лице да се добие поврзани со датотеки. 265 Главниот Профил/H. За ОЕМ : би можеле да го одржи редот од страна на ОЕМ стил да се произведуваат нашите сопствен бренд на производи во Кина?
Се разбира дека може. За MOQ : Она што е минимум за количина?
Нашите минимум за количина е 20pcs секој модел, но ние прифаќаме мали цел, како судењето цел. За трговци-дистрибутер : Како можам да биде вашата единствена-дистрибутер?
Имаме посебна политика за единствена-дистрибутер. Цените на примероци се исти како оние на pricelist.
Ви благодариме за вашиот интерес
OEM Услуга :
Можеме да понудиме ОЕМ и. И нашиот ценовник ќе ги ажурира секој месец. За плаќање : што условите на плаќање што го користите?
Ние прифаќаме TT (Телеграфска Трансфер,Money Gramor Western Union како рок на плаќање за мали цел и L/C за поголема цел.265 главниот профил/H.Светлото надомест на штета, и авто се здобијат со контрола (AGC) Мрежни Карактеристики : 1.4 Мрежа 10/100 База-TX Ethernet, RJ45 Приклучок Мини SD Картичка До 64 GB(Изборен) Аларм I/O 1/1(Изборен) Аудио влез/излез 1 влез (Линеарно ниво, Отпор : 1000 Ohm); 1 излез (Линеарно ниво, Отпор : 600 Ohm); IR Luminary Низа Φ20 8pcs Ноќ визија растојание 50 M Светилка за контрола на Автоматски, Рачно, со Зумирање Купола Функции на ПРОЦЕСОРОТ Тип на 32 бита во АРМ ПРОЦЕСОРОТ Адреса 0~255(меки адреса и тешко адреса) Пан Спектар 360° продолжение ротација Tilt Range 0~90°(Авто Флип) Прирачник пан брзина 0~240º/S Manual навалите брзина 0~120°/S Претходно брзина 400°/S Вистински претходно Точност ±0.

Кон својствата

Сензор Големина:
1/3
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Напојување:
Нормално
боја:
Црна,Бела
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android,Windows Mobile,Symbian
Видео Формат На Компресија:
Х. 264,MJPEG,H. 265
Поддржани Оперативни Системи:
Windows Vista,Прозорци 10,За Windows 7,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Агол На Гледање (Степен):
360°
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01 ЛУКС
Стил:
Куполата На Камерата
Број На Модел На:
ASRIH492T-020-3042
Потрошувачка На Енергија(W):
помалку од 35W
Алармот Акција:
FTP Фото,e-mail Фотографија,Локалните Алармот
Бренд Име:
Anxinshi
Технологија:
Пан / Навалување / Зум
Напојување(V):
DC12V
Висока Дефиниција:
4.0 Мегапиксели
IR Растојание(м):
50M
Сензор:
CMOS
is_customized:
Yes
Ѕидот Заградата:
страна
Сензор Бренд:
OmniVision
Димензии (L x W x D)(mm):
4 инчен
Мрежен Интерфејс:
RJ-45 10/100Mb Ethernet Слот
Конективност:
IP/Жичана Мрежа
Тип:
ip камера
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Леќа (mm):
4.7-94mm
Складирање:
64G опција со дополнителни трошоци
Аудио Излез:
факултативна

Најдобри предлози во категоријата