.

.

MOOL 10 Компјутери 2.1x5.5mm Машки Џек DC Адаптер за видео надзор Камера

MOOL 10 Компјутери 2.1x5.5mm Машки Џек DC Адаптер за видео надзор Камера

DEN 90.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : DC Конектор;Користете за : системи за видео надзор Камера
Приклучок Тип : 2.1 x 5.5 мм Машки;Материјал : Пластика, Електрични Делови
Боја : Сребрена на Ѕвонење, Црна, Зелена;на Секоја од овие Димензии : 3.8 x 1.3 x 1.3 см/ 1.5" x 0.5" x 0.5" (L*D)
Нето Тежина : 57g
Power Plug, има една моќ конектор крајот DC машки до друг крај терминал за видео надзор камера поврзани.
Поддршка моќ за видео надзор камера додатоци, како што се видео balun.
Лесен за употреба, приклучок и работа.
Пакет се вклучени : 10 Pcs Машки Џек DC Адаптер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Кон својствата

Бренд Име:
YOWEXA

Најдобри предлози во категоријата