.

.

AHWVE DIY 1080P 2MP IP модулот на Камерата Одбор со IRCUT RJ45 Кабел ONVIF H264 Мобилен СТАН XMEYE Serveillance CMS 2.8 mm Објектив

AHWVE DIY 1080P 2MP IP модулот на Камерата Одбор со IRCUT RJ45 Кабел ONVIF H264 Мобилен СТАН XMEYE Serveillance CMS 2.8 mm Објектив

DEN 556.32
DEN 456.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет Се Вклучени
1 Pc IP Камера Moduel
Забелешка : За напојување не е вклучен. Ако ви е потребна за напојување, ве молиме цел како овој линк :

Кон својствата

Сензор Големина:
XMEYE 720P НЕМА Кабел, XMEYE 960P НЕМА Кабел, XMEYE 1080P НЕМА Кабел, XMEYE 720P Кабел, XMEYE 960P Кабел, XMEYE 1080P Кабел
Фокус:
2.8 mm, 3.6 мм, 6mm, 8mm, 12mm, 16mm
Напојување(V):
12v
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Леќа (mm):
3.6 mm
Напојување:
Нормално
тф-картичка:
Никој
Бренд Име:
AHWVSE
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Поддржани Оперативни Системи:
Windows Vista,Прозорци 10,За Windows 7,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Инсталација:
Нормално
Тип:
ip камера
Стил:
Мини Камера
Сензор:
CMOS
Складирање:
Никој
Димензии (L x W x D)(mm):
38*38mm

Најдобри предлози во категоријата