.

.

5Megapixel Акција на камерата Леќи на Камерата 25mm М12 IR Филтер 1/2 инчи Долго Растојание Приказ За SJCAM Xiaomi Yi Gopro Херој Светулка Спорт Камера

5Megapixel Акција на камерата Леќи на Камерата 25mm М12 IR Филтер 1/2 инчи Долго Растојание Приказ За SJCAM Xiaomi Yi Gopro

DEN 393.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5 Megapixel Акција на камерата Леќи на Камерата 25mm М12 IR Филтер 1/2 инчи Долго Растојание Приказ За SJCAM Xiaomi Yi Gopro Херој Светулка Спорт на камерата ЛЕЌИ на Камерата ФУНКЦИЈА 1. 5 MP резолуција леќа, 1/2 инч, оптичко стакло и метал процес. 2. Објективот има долги приказ за 30-50 метри. 3. IR Филтер вклучени, многу погодна за SJCAM/XIAOMI/YI/GOPRO ХЕРОЈ/СВЕТУЛКА акција камери. 4. IR Филтер е внатре во објективот, што се избегнува руптура предизвикана од контакт помеѓу IR Филтер и камерата случај или леќа носителот. Топло Совети 1. Овој објектив има IR Филтер. Ако ви треба да се користи во системи за видео надзор камера, pls купи објективот на овој линк : 2. Треба да имате Леќа Носителот, може да се купи Носител на овој линк : Техничка Спецификација Модел : М12-25-5 MP-FL Планината : М12 Бленда : F2.4 Резолуција : 5 Мегапикселна Слика Форма 1/2" Фокусна Должина : 25мм MBF : 6.1 mm ИРИС : Fixed М. К. Г. : 0.3 m Тежина : 5g Димензија : Φ14x20.4mm Оптички Нарушување : 1.13%(1/2") Поле Агол Dx Hx V(°) : 18.3°x14.7°x11.1°(1/2") 13.8 °x11 °x8.3 °(1/3 ") Оперативни температура : -20°C ~+ 60°C
СЛИКА ШОУ
НАШАТА ФАБРИКА ①LEYBOLD Слој Machine②Optorun Слој Machine③Mechancial Собранието ④ Оптички Assembly⑤MTF Measurer⑥Metrology ЗА Fulekan Fulekan е една од водечките производителот во оптички индустрија. Ние нудиме широк спектар на објективи вклучувајќи CCTV леќа, акција на камерата леќи на камерата, starlight леќа, rear view леќа, се вози рекордер леќа, видео врата телефон леќа, патот следење леќа и така натаму. Покрај тоа, моторните и starlight модули се, исто така, поздравен од страна на нашите клиенти. До сега Fulekan е задоволство стапка е повеќе од 99%. Ние се надеваме да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти за конкурентна цена и висок квалитет на услуга. За Цел Pls не двоумете се да контактирате со нас во под услови. - Намалена цена за големи купување
- Посебни потреби како на пример, додавање IR филтер, носителот, пренос ring итн. - Сакате објект итно или пратката време е премногу долго
- Најдете некоја грешка во нашиот производ е страница(ние ќе важи пониска цена за вас)
- Други прашања за нарачка, плаќање, испорака и така на Испорака - Редовни Нареди предмети ќе ви бидат доставени во рок од 1 - 2 работни дена.
- ETA : DHL е околу 5 - 10 дена, Aliexpress Стандард Превозот е околу 10 - 60days. - Ние ќе ве информира во прв пат ако предмети се надвор од акциите или други промени.
- Ако крајниот рок е итна, pls контактирајте со нас за точно време на испорака пред да се одржи редот.
- Плаќањето е само вклучувајќи стоки и товар, не содржи царински давачки, брокерски такси и даноци за увоз,и др. Гаранција/Услуга - Сите предмети се достапни за враќање во рок од 15 дена по приемот.
- Сите врати стоката треба да се чува во оригинална услови.
- Купувачи треба да го потврди враќањето адреса и метод со нас пред пратката.
- Купувачите ќе ги сноси превозот на трошоците за враќање, ако таа е предизвикана од страна на купувачот причина.
- Pls се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања. Вашата позитивни 5-ѕвезда повратни информации ќе бидат високо ценети. Посакуваме пријатно купување.

Кон својствата

Меморија Големина:
Никој
Број На Модел На:
М12-25IR(5MP)-FL
Бренд Име:
fulekan
Фокусна Должина:
25mm
Материјал:
Метал
Оптички:
Стакло
Резолуција:
5Megapixel
Формат:
1/2 инч
растојание:
околу 30-50 МЕТРИ
планината:
М12
Фокусна Должина:
25mm
Примена:
За Акција Камери/Спорт Камери
IR Корекција:
Yes(Вклучени IR Филтер)

Најдобри предлози во категоријата