.

.

Нов Текст AC110-220 V DC Излез 12V 20A Следи Напојување Надзор Камера Адаптер Бесплатен Превозот

Нов Текст AC110-220 V DC Излез 12V 20A Следи Напојување Надзор Камера Адаптер Бесплатен Превозот

DEN 1632.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Овој објект е адаптер за напојување, кој е направен на хард трајни железо материјал. PWM дизајн за да се обезбеди стабилен и ефикасен напојување, погоден за видео надзор за безбедност камера, LED светло, ПРЕДВОДЕНА од билборд светлина, индустриски единица за контрола, контрола на пристап на системот и други дигитални производи .
Карактеристики : Трајни железо материјал. PWM дизајн за да се обезбеди стабилна и ефикасна енергија. Повеќе од 80% ефикасност. Заштита : краток спој / преоптоварување / текот на напон. Постојана излез, стабилна сила и долг живот. Погоден за видео надзор за безбедност камера, LED светло, ПРЕДВОДЕНА од билборд светлина, индустриски единица за контрола, контрола на пристап на системот и други дигитални производи.
1.Руската Федерација : 7-22 дена Од RETS-Експрес
2.Бразил : 15-30 дена E-Пакет
3.Источна Азија (Јапонија и Кореја) : 7-15 дена или ЕМС E-Пакет
4.Југоисточна Азија : 7-15 дена E-пакет или Сингапур Пост
5.Централна Азија и Јужна Азија : 7-20days Кина пост
6.Западна Азија (Израел) : E-Пакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 7-15 дена
7.Сад и Канада : 7-15 дена E-Пакет
8.Европа : E-Пакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 7-15 дена
9.Океанија (Австралија и Нов Зеланд) : 7-15 дена E-Пакет
Напомена :
ние само го помина два дена (48 часа) за пратени парцела , имаат следење на број и следење на број информации,ви Благодариме!
Пријателски Потсетување :
ако сакате да ни испрати стоката брзо кои користат DHL,UPS-от,Fed Ex,ARAMEX и така натаму.Ве молиме поврзете се со НАС преку остави ми порака во Aliexpress.Ние ќе се пресмета дополнителни превозот за вас и да ја прилагодите цена за вашата нарачка,ви Благодариме!

Кон својствата

Приклучок Тип:
НИ ПРИКЛУЧОКОТ, ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ, АУ ПРИКЛУЧОКОТ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ПРИКЛУЧОК
Број На Модел На:
TP-P020A
Бренд Име:
TVPSii
Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
20A
Излезниот Напон:
12v
Инстант на:
AC Инстант пренапони≤1mA
Влезен Напон:
110V/220V Switchable
Заштита На Функција:
Краток спој заштита,заштита од прегревање
Напон:
20A,

Најдобри предлози во категоријата