.

.

Smar 3MP Сијалица Светлина Безжични IP Камера Панорамски Wi-Fi Fisheye Светилка Камера 360 степени Мини Дома CCTV Камери за Надзор

Smar 3MP Сијалица Светлина Безжични IP Камера Панорамски Wi-Fi Fisheye Светилка Камера 360 степени Мини Дома CCTV Камери за

DEN 3087.36
DEN 2439.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Smar Најновите 3 MP Безжична VR Панорамски IP Камера Сијалица Светлина Wifi Fish Eye Надзор 360 степени видео надзор Home Security Monitor

Овој објект не вклучува CD Картичка, ако треба, ние може да се препорача 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB CD Картичка за вас, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Модел QJ-NX3 C3008 Камера Сензор 300 W високи перформанси сензор Мин осветлување
Боја:0.1 Лукс @(F1.2,AGC НА); 0 Лукс со IR
Б/W : 0.01 Лукс @ (F1.2,AGC НА),0 Лукс со IR Shutter време 1/50(1/60)s за да 1/10,000 s fisheye Леќа леќа Видите 360° панорамски аудио влез Вграден микрофон Складирање интерфејс ТФ-картичка слот, максимална поддршка 128 g Планината E27 Работен напон Ac 100—240 V 50-60 Hz моќност ≤6 W Кодирање Видео формат H. 264+Главниот Профил на Кодирање го оценувате 0.1 Mbps~8 Mbps Аудио Г. 711a Слика Максимална големина на Слика 3 M(2048*1536) FPS 3 M(2048*1536)@6fps режим на Конекција Мрежна Поддршка за безжична мрежна конекција Карактеристики тој надворешниот ТФ-картичка слот, најголемиот може да ги поддржи 128g、Поддршка движење откривање,、аларм притисни и врски、JPEG слика,、поддршка i CSee Стан. Други Температура/Влажност -10℃~60℃, Влажност помалку од 90% (не-кондензирање) Димензија 80mm*137.8 m Тежина За 200g

Кон својствата

Висока Дефиниција:
3.0 Мегапиксели
Алармот Акција:
FTP Фото
Технологија:
Инфраред
Леќа (mm):
1.44 mm
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Поддржани Оперативни Системи:
No
Напојување:
Нормално
Складирање:
Никој
Инсталација:
Таванот
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Бренд Име:
smar
Агол На Гледање (Степен):
360°
Број На Модел На:
QJ-NX3C3008
Аудио Излез:
Двонасочна Спогодба

Најдобри предлози во категоријата