.

.

ZOSI 8CH CCTV Системот за Безжичен 960P NVR 8PCS 1.3 MP IR Отворено P2P Wifi IP CCTV Безбедносна Камера Систем за Надзор, Комплет 1TB HDD

ZOSI 8CH CCTV Системот за Безжичен 960P NVR 8PCS 1.3 MP IR Отворено P2P Wifi IP CCTV Безбедносна Камера Систем за Надзор, Комплет

DEN 25919.52
DEN 14774.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Видео поддршка преглед/снимање/репродукција/USB бекап
5. Вградениот WIFI Модул со високи перформанси и висока стабилност
3.
Создавање на подобри решенија, заштита на она што е важно и максимизирање на вредноста се ZOSI е извршување.6 mm
IR-Led Количина : 3*Низа Led диоди со IR-НАМАЛУВАЊЕ на функцијата
Ноќ Визија : 100ft(30m)
Водоотпорна : IP66
Пакетот Вклучува
1 BUC * 8 CH 960 P WIFI NVR
8 КОМПЈУТЕРИ* 960 P HD WIFI IP cameres
9 КОМПЈУТЕРИ * Адаптер
1 BUC* USB Глушец
Никој или 1 TB Хард диск за choise
Потсетување :
Европа купувачите можат да изберат брод од Германија/Франција/Шпанија, без данок и побрзо превозот.ZOSI не е одговорен за тие трошоци.
Флексибилен избор на излезна порта
Нашите NVR обезбедува HDMI&VGA излез пристаништа.3 Мегапикселна 1/3" Прогресивно Скенирање Сензор
Резолуција : HDMI,1280*960
Леќи на камерата : 3.
Преглед
Целосна 960 P HD Реално Време
Фати high-definition 960 P HD видео два пати повисока од 720 P камери. Сите ZOSI производи се поддржани од страна на нашата посветеност на Доживотна Поддршка. Поддршка на меша употребата на безжични и жица,поддршка разлика сцена
6.
ZOSI Technology Co. Ако ви треба ни да се изјасни ниска вредност на пакетот, ве молиме забелешка под цел.
Ние го цениме вашиот бизнис во голема мера.
Pls проверете ја вашата адреса и контакт број е право,особено проверете ја вашата пост код и градот е точна информацијата ,во спротивно вашата парцела нема да биде брод надвор . Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие нашиот бизнис и служат подобро.
Една година гаранција за сите производи, секоја единица која се докажува неисправни за време на гарантниот валидација период ќе се санираат без задолжен за делови или заменува. 8channel 960 P/1080 P безжична Мрежа видео рекордер
2.
Крајниот корисник е одговорен за сите товарни обвиненија . Автоматски врска помеѓу NVR и IPC
4. Сите производи се врати на продавачот, без RMA ќе биде неважечка. Над сто милиони корисници, од 100 земји во текот на шест континенти имаат подобрено своите мир на умот со ZOSI производи.
Нашата држава-of-the-art производствени капацитети имаат добиено сертификати на 3 C, CE, Ro HS, FCC, УЛ и ISO 9001.
Пред секое враќање,Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) мора да бидат добиени од јавите на продавачот.
Објектот може да биде вратена за наплата или замена во рок од 30 дена од денот ќе го добијат. Поврзете вашиот ТВ или монитор за соодветната порта. Трошоците за превозот не се враќа.
Нарачки обработени навремено плаќање по е потврдена од страна Aliexpress. Поддршка 1 SATA порта, до 4 TB секој, 2 USB2. Во секој случај, ви се гарантира со кристално јасна видео на вашиот дом и канцеларија.
Бесплатни Апликации, Лесен далечински пристап
Интуитивен интерфејс, лесен за инсталација и лесен далечински управувач, тоа е она што на advanced security system овозможува да се ослободи вашиот ум.Оддалечена област се провери преку линкот :
Пратката од Кина може да дојде со дополнителни ТРЕСКА давачки, ДДВ, Брокерските Провизии, Должност, или Царински Давачки и Даноци.
Ако не сте задоволни со било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, комуникација е многу поефикасно отколку отворање на спорот. Ако сте satisfiated со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават Позитивен фидбек и 5 Ѕвезди оценка .0 порта за работата на глувчето контрола, назад, надградба
IP Камера Спецификација
Слика Сензор : 1.Гаранцијата не покрива било случајни, случајни или последични штети кои произлегуваат од употребата на. Добиете Инстант e-mail известувања ако движење откриен
7.

Кон својствата

Изгради-во HDD:
Никој, 1T
видео влез:
8 канал
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
8pcs
Резолуција:
960P
Број На Модел На:
ZSWNVK-B81301/00
Бренд Име:
zosi
nvr:
8CH 960P HDMI NVR
Видео излез:
VGA x 1/ HDMI x 1
Хард Диск:
Поддршка 1 SATA порта, до 4TB секој
Број на Камера:
8pcs
сензор на слика:
1/3 Прогресивно Скенирање Сензор
Резолуција:
1.3 Мегапикселна
IR-Led диоди:
3*Низа Led диоди со IR-НАМАЛУВАЊЕ на функцијата
тип на камера:
водоотпорна
Ноќ визија:
100ft(30m)

Најдобри предлози во категоријата