.

.

ViGRAND 10PCS црно бела За Сега Сатурн USB Кабелска игра Контролер Gamepad JoyPad Џојстик За PC

ViGRAND 10PCS црно бела За Сега Сатурн USB Кабелска игра Контролер Gamepad JoyPad Џојстик За PC

DEN 2207.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10 PCS црно бела За Сега Сатурн USB Кабелска игра Контролер Gamepad Joy Pad Џојстик За PC

Кон својствата

Тип:
Gamepads
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
Сега Сатурн
Компатибилен Марка/Модел:
Сега
Сега Модел:
Сатурн
Бренд Име:
ViGRAND
боја:
Црна,Бела

Најдобри предлози во категоријата