.

.

Џеб Игра Конзола Рачни Игра Играчи Класичен Детството Тетрис Рачни LCD Електронски Игра Играчки

Џеб Игра Конзола Рачни Игра Играчи Класичен Детството Тетрис Рачни LCD Електронски Игра Играчки

DEN 215.04
DEN 168.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Џеб Игра Конзола Рачни Игра Играчи Класичен Детството Тетрис Рачни LCD Електронски Игра Играчки
Еден од најпопуларните игри во светот! Подобрување на вашата ментална способност со оваа Класична игра Тули Кој многу варијации на зависност игра Тетрис 16 паѓа брзини, 16 нивоа на висина и 15 различни модели Пауза функција со ознака Различни звучен ефект со различни движење Мелодии за почеток и повеќе од игра стрелките на часовникот и анти-стрелките на часовникот за да ја ротирате избор на Звук/исклучување копче Тоа е поддржано од две АА Батерии ( не се вклучени ) Големина : 18cm x 7cm x 1.8 cm (прибл) Тежина : 92g Материјал : ABS + Електронска компонента
Функцијата На Копчињата Упатство
1.ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ :
Притиснете ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за да го вклучите или исклучите игра. (Автоматско исклучување функција ќе ефект по 5 minututes по последните притисне копчето)
2.ROTATE :
Притиснете за да ја РОТИРАТЕ за скролување одберете игри пред да се започне или да преземе акција во одбрана игра.
3.МУЗИКА :
Притиснете копче за МУЗИКА да се повторуваат за да одберете звук ниво на јачина на звук.
4.START/PAUSE(S/) :
Притиснете S/P повторување за да започнете или да ја паузирате избрани игра.
5.РЕСЕТИРАЊЕ :
Притиснете го РЕСЕТИРАТЕ копче за да го ресетирате целата единица систем.
6.ГОРЕ/ДОЛУ :
Притиснете НАГОРЕ/DOWM копчињата за да изберете моделот на избраната игра, пред да започнете со неа.
Притиснете НАГОРЕ/DOWM копчињата за контрола на горе/долу насока во одбрана игра.
7.ЛЕВО/ДЕСНО :
Притиснете ЛЕВО/ДЕСНО копчиња за да изберете ниво(ЛЕВО) и брзината (ДЕСНО) на избраната игра, пред да започнете со неа.
Притиснете ЛЕВО/ДЕСНО на тастатурата за контрола на лево/десно насока во одбрана игра .
Пакетот Вклучува :
1 X Тетрис Игра Конзола

Кон својствата

Големина На Екранот:
2.7
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
No
Бренд Име:
TECTINTER
Број На Модел На:
e-9999 рачни играч
боја на екранот:
No
боја:
Црна/Црвена/Сино/Зелено
Материјал:
Пластични
Состојба:
Бренд Нови
Се вклопува:
Рачни Играч
Функција:
Преносни Игра Плеер
wholsale:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка

Најдобри предлози во категоријата