.

.

1.2 M За PS2 за PS3 АУ plug замена AC кабел кабелот Конзола АУ Напојување за Playstion 4 за xbox

1.2 M За PS2 за PS3 АУ plug замена AC кабел кабелот Конзола АУ Напојување за Playstion 4 за xbox

DEN 115.68
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние не бродот на викенд или државни празници. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака".
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Промоции Слични Производи
Производ Слика
За PS3, PS2 АУ plug замена AC кабел за кабелот за Sony Playstion 2 Конзола АУ Напојување за Playstion 3
Опис На Производот
100% сосема нов Висок квалитет АУ Plug AC Кабелот за Напојување AC Полнач Кабел,Стандард 2-Prong АУ plug Голема како замена кабелот за напојување Добие вториот кабелот за патување Cabel lenght : приближно 1.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.5 М боја : Црна Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
Пакување На Содржина
1pcs × AC Кабелот за Напојување за ps2 за ps3
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Кон својствата

Бренд Име:
xunbeifang
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation3,PlayStation2
Важат за:
за PS2 за ps3
Тип На Производ:
AC Кабелот за Напојување
боја:
Црна
Должина на кабел:
Околу 1.2 M
SONY Модел:
PlayStation3, PlayStation2

Најдобри предлози во категоријата