.

.

Безжична Bluetooth Gamepad VR Далечински Мини Bluetooth Игра Контролер Џојстик За IPhone IOS Xiaomi Андроид Gamepad За PC VR Кутија

Безжична Bluetooth Gamepad VR Далечински Мини Bluetooth Игра Контролер Џојстик За IPhone IOS Xiaomi Андроид Gamepad За PC VR

DEN 753.12
DEN 535.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Безжична мини Bluetooth игра контролер џојстик
Од Податоците Жаба
Опис На Производот
• Може да се користи како игра контролер и поддржува VR далечинскиот
• Selfie камера shutter
• Безжичен контрола на музиката
• Далечински управувач е-книга
• Работен опсег до 2-10 m
Спецификации :
• Боја : Црна / Бела
• Материјал : ABS
• Bluetooth : V3.0
• Безжичен Растојание : 2-10 m
• Батерии : 2 х ААА 1.5 V
Пакување Листа
• 2 x Gamepad (батерии не се вклучени)
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Кон својствата

Тип:
Gamepads
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
ПОДАТОЦИ ЖАБА
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Број На Модел На:
Gamepad003
Пакет:
Yes
Материјал:
ABS
Type1:
Игра Контролер
Type2:
PC безжичен контролер
боја:
Црно-Бело
Функција:
VR bluetooth gamepads
функција 1:
Bluetooth Shutter порака за паметни телефони
Карактеристика 2:
Bluetooth игра контролер за iphone
функција 3:
Далечински контролер музика и филм за iPhone за Samsung
Карактеристика 5:
Безжичен контролер за iPhone за Таблети
Батеријата:
не вклучуваат

Најдобри предлози во категоријата