.

.

Најновиот Голем Хард футрола Покрие 5 Во Автомобил Седна Nav Држачот За GPS За TomTom Класичен

Најновиот Голем Хард футрола Покрие 5 Во Автомобил Седна Nav Држачот За GPS За TomTom Класичен

DEN 383.52
DEN 288.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Голем Хард футрола Покрие 5" Во Автомобил Седна Nav Држачот За GPS За Tom Tom Класичен Карактеристики : Висок Квалитет Случај Овој тежок случај е посебно дизајниран за Tom Tom 5.0" Widescreen. Тоа ви овозможува да ги чувате вашите седна nav сигурно додека се врши. Нуди одлична заштита за вашиот Седна Nav Штити Седна Nav од Мали Удари, Удари и од добивање изгребани Мека Внатрешни работи Ткаенина овозможува да Седна Nav е заштитена додека не е во употреба Целосна Должина zip за брз и лесен пристап Спецификации : Материјал : СТП Боја : Сина, Црна Dimesnsions : Прибл. 18 x 13 4cm x Нето Тежина : 103g Пакет се Вклучени : 1 x Големи Тешко футрола Покрие 5 инчен Во Автомобил Седна Nav Држачот За GPS За Tom Tom
Превозот :
За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискиот пост или Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард Превозот за сите ширум светот , ако ви треба брза испорака, можете да изберете EMS/DHL/Федекс во превозот опција или да контактирате со нас за да ја прилагодите цена.
1 : околу 5-7 работни дена од UPS-от/DHL/Федекс
2 : околу 6-10 работни дена од EMS
3 : околу 15-50 работни дена од Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард за Испорака
Повратни информации :
1 : Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ние негува секој клиент.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 : Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3 : Ако стоката имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да се реши тоа. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрални или негативни повратни информации,бидејќи негативни повратни информации не може да се реши нешто,ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
4. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани убави подароци.
Контакт Со Нас На :
1 : Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress Trade Manager или ни е-мејл.
2 : Ние може да одговори на Пораки во рок од 6 часа, во рок од 12 часа за Викендот.
3 : Поддршка на Големо, Dropshipping, Мешана серија, ако тоа одговара на вашата потреба,ве Молиме контактирајте со нас слободно.

Кон својствата

Бренд Име:
YKS
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
Тешко Футрола
Материјал:
PU
Dimesnsions:
Прибл. 18 x 13 4cm x
боја:
Црна

Најдобри предлози во категоријата