.

.

10pcs/многу вештачки заштита на Животната средина токсични симулација Лимон парчиња за DIY лето стил партија декорација

10pcs/многу вештачки заштита на Животната средина токсични симулација Лимон парчиња за DIY лето стил партија декорација

DEN 138.24
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот спецификите Тип : Декоративни Цвеќиња & Венци Стил : Цвет Повод : Свадба Број на Модел : HJ23 Тип : овошје Опис на Производот Количина : 10pcs/многу Боја : Како што гледате Цвет Големина : 5cm Материјал : Пластични и Железо Жица и Свила Карактеристики : Вештачко цвеќе ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално-како,Совршени за вашата свадба ден / На венци/ home декорација / занает проекти /DIY одлуки /paty&bithday декорација. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. 3. Кина Пост регистрирани парцела купувачот не може да query логистика информации, ако голем купувањето, ве молиме да користите побезбеден начин на логистика регистрирани! Производ На Сликата : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот. Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврда

Кон својствата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
DNNTRONG
Повод:
Назад На Училиште
Број На Модел На:
HJ23
Стил:
Цвет

Најдобри предлози во категоријата