.

.

12pcs/многу Евтини 3cm Свила Вештачки Цутот на Црешни Цвеќиња За Свадба Декорација DIY Декоративни се Зголеми Scrapbooking Занает Флорес

12pcs/многу Евтини 3cm Свила Вештачки Цутот на Црешни Цвеќиња За Свадба Декорација DIY Декоративни се Зголеми Scrapbooking Занает

DEN 56.64
DEN 45.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детали за производот Име : Цутот на црешни материјали : Крпа боја : како фотографија покаже Големина : 3.5 см Количина : 12pcs Совети : имаме многу инвентар, ве молиме остатокот увери купување. Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат да се реши! Производ вистински фото

Кон својствата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Бренд Име:
VINAMIT
Број На Модел На:
HI21
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Најдобри предлози во категоријата