.

.

ТОПЛА ПРОДАЖБА Вештачка Свила Wisteria Лозата Ratta Свила Виси Цвет Свадба Оркестарот,6 Парчиња

ТОПЛА ПРОДАЖБА Вештачка Свила Wisteria Лозата Ratta Свила Виси Цвет Свадба Оркестарот,6 Парчиња

DEN 346.08
DEN 312.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Целосна и мека ливчиња,Природен изглед;
убава свадба дома партија декорација;
Цвеќиња се полни и богата ,виси ефект е подобро. Лист текстура јасно, сјајна површина на ножот;
Се користи за било место : Хотел, Интернет бар,бар, партија,двор ,свадба, приватен клуб,парк и така натаму. Тоа е најдобра фотографија алатка
Во едноставни термини, елегантен, свежи nartural стил.
Лесно DIY, давање на една личност влијание.
Wisteria се оригинални рачно изработени,
Имаат добра апликација, ќе се применуваат различни ритуали и ги стави таму каде што сакате да ги красат.
Држење свадба букети, партии, канцеларија декорации, украси, олтари, цркви, брошеви, Алис лак.
боја : Бела/Виолетова/Зелена
Материјал : Пластични + свила платно
големина : 105cm
Пакет Содржина : 6 * Вештачки цветни Wisteria
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Стил:
Цвет
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
I145867A1
Тип:
како опис

Најдобри предлози во категоријата