.

.

30pcs 4 6 8(10cm 15cm 20cm) декоративни Ткиво Хартија Пом Poms Мешавина Боја Цветни Топки Pompom за Свадба партија дома Декорација

30pcs 4 6 8(10cm 15cm 20cm) декоративни Ткиво Хартија Пом Poms Мешавина Боја Цветни Топки Pompom за Свадба партија дома Декорација

DEN 260.64
DEN 195.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Ткиво Хартија
Количина : 10 PCS во 4'(10cm), 10 PCS во 6'(15cm),10 PCS во 8'(20cm)
Големина : 4'(10 см), 6'(15cm),8'(20cm)
28 бои може да се choosed.
Жал ми е #16 боја не се произведуваат повеќе

Кон својствата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Бренд Име:
DONYAMY
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
134

Најдобри предлози во категоријата