.

.

2018 Вештачки Цвеќиња за Декорација Лажни Лист Свадба Дома Партија Декорација Големи Хартија Цвеќиња Свадба Букет Бесплатен Превозот

2018 Вештачки Цвеќиња за Декорација Лажни Лист Свадба Дома Партија Декорација Големи Хартија Цвеќиња Свадба Букет Бесплатен

DEN 477.12
DEN 305.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вештачко цвеќе на Големо MOQ : 6 КОМПЈУТЕРИ Тоа ќе биде многу поевтино ако купите 6 парчиња или повеќе. И ако сакате да се купи повеќе од 30 компјутери ве молиме оставете порака во вашата нарачка, ќе има подобра цена. Опис : Материјал : Свила Цвет Мал букет, класични пастирски стил, купи неколку снопови во вазна, расположение ќе биде скокање нагоре како цвет. Многу добро со голем букет, вазна букет може да се направи општа чинеше многу целост. 100% Нов Бренд и Висок Квалитет на Пакетот вклучува : Вештачко Цвеќе ( Не Вазна ) време на Испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)

Кон својствата

Цвет Стил:
Цвет Букет
Тип:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
BHH0019
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Најдобри предлози во категоријата