.

.

15CM сребро НОВА Романтична Сјајот Зголеми Headdress Corsage Hairband Зглоб Цвет Brooch Клип партија, свадба, матурска

15CM сребро НОВА Романтична Сјајот Зголеми Headdress Corsage Hairband Зглоб Цвет Brooch Клип партија, свадба, матурска

DEN 109.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Помалку од 5 долари, со цел да ја користи економијата на режимот на транспорт за да стигне до вашата земја има транспорт период од околу 35-60 дена
Ставка Опис
100% Сосема нов и висок квалитет
Боја : Сребрена
Количина : 1 buc
Цвет corsage дијаметар 15cm
Материјали : САТЕН, ИГЛИ, ТКАЕНИНА,HAIRBAND
Се користи за жените свадба Партија/ Сценски изведби
Рачно изработени објект
Произведено во КИНА
Како Различни Компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.
ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифати Alipay, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail кој е бесплатен превозот во некои одредени земји, некои долги купувачи треба да си дозволат дел од превозот цена. П : јас сум препродавач, и јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите производи, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако сакате да купите голема количина, ве молиме e-mail на нас, ние ќе ви ги даде најдобрите pric
За Повратни информации Тоа е наш приоритет да ви обезбеди со исклучителна услуга што се очекуваат од Hoze Деца. Вашето мислење е важно за нас. Ако сте задоволни со вашиот последната нарачка, ве молиме оставете пет-ѕвезда коментар. Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вас последната нарачка, ве молиме ни e-mail.
За Пратката Ние обезбеди на Кина, Воздухот Mail услугата ќе биде колку што е можно брз транзит,но поради некои специфични фактори и регионалните прашања може да предизвика задоцнување во испораката, се надеваме да се биде во можност да се разбере, генерален транспорт време е 15 до 45 дена, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодариме! Политика На Враќање
Само неисправен производ ќе биде offerd размена или наплата. Купувачите можат да поднесат барање за repacement или враќање whithin 7 дена од вашата потврда. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го процес ќе се вратат откако ќе го добиете вашиот производ. Купувачот е одговорен за сите forther превозот надомест

Кон својствата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Ronde Цвет
Број На Модел На:
corsage
Повод:
Свадба
Големина:
XL
Стил:
Цвет
Пол:
Жените
Материјал:
Памук, Свила
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Headwear
Тип:
corsage
боја:
Сребро.

Најдобри предлози во категоријата