.

.

Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок бесплатна испорака трговија на големо 1 број/10bags(200Pcs Цвеќиња)

Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок бесплатна испорака трговија на големо 1 број/10bags(200Pcs Цвеќиња)

DEN 873.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок бесплатна испорака трговија на големо 1 број/10bags
Слободен испорака Име Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок MOQ 10 кеси, вкупно 200 Pcs Цвеќиња Користите Дома декорација, свадба декорација, картичка за декорација на ноктите декорација, хартија декорација Боја Мешани бои
Секоја Торба вклучуваат 20 Парчиња Цвеќе. 1 Број/ 10 Кеси, 200 Pcs Цвеќиња
Како сезона на Цвет, На цвет ќе бидат различни малку подолу на слика.

Кон својствата

Класификација:
Суво Цвеќе
Број На Модел На:
DF4020001
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Бренд Име:
dfoneplus
Стил:
Цвет
Повод:
Свадбата, Вљубените, Партија,Дома,Нова Година
Име:
Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок
MOQ:
10 торби / 200Pcs Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Хибридни

Најдобри предлози во категоријата