.

.

Roswheel 1.8 L Велосипедизам Велосипед Пред Рамка Торба Цевка Pannier Двојно Торбичка за 5in 5.5 во Видиме Велосипед Торба екран осетлив на допир Планински Пат

Roswheel 1.8 L Велосипедизам Велосипед Пред Рамка Торба Цевка Pannier Двојно Торбичка за 5in 5.5 во Видиме Велосипед Торба екран

DEN 820.80
DEN 419.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд : ROSWHEEL Име : Торба за Велосипед Реден Број : 12813 Боја : Црна Димензии : Торба големина : L17.5*H10.5*D5cm (околу 1.8 L) Големина за да се видиме џеб : M (L15*W8cm) за големина на екранот помалку од 4.8 во (како што се i Phone 5 S, Samsung S4, i Phone 6) L (L17*W9cm) за големина на екранот помалку од 5.5 во (како што се i Phone 6 плус, Samsung note3) Материјал : полиестер, ПВЦ, СТП Функција : погоден за голем број на велосипеди Двојно кеси со патент џеб висококвалитетен полиестер материјал, носат-отпор и удобно Со ЕВА и ЈП материјал поместена во внатрешноста, подобра форма и подобра заштита
Welcme на нашата продавница
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел..
Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Ние, исто така може да се откажат превозот
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Кон својствата

Големина:
L, M
Бренд Име:
ROSWHEEL
Функција:
Rainproof
Материјал:
Polyster
Број На Модел На:
12813
сертификација:
CCC
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Име:
велосипедот пред торба, седло торба, bolsa bicicleta, bycicle додатоци
Средната големина:
L15*W8cm,за големина под 4.8
Голема Големина:
L17*W9cm,за големина под 5.5
Функција:
Rainproof,рефлексивни лента,Слушање музика, навигација,екран на допир
Материјал:
PVC, PE Памук,СТП
Стил:
Двојно Торбичка Велосипед Кошница/Велосипед Panniers/Велосипед Со Кошница/Рамка Торба
Целта Корисник:
Планински Велосипед/Патот Велосипед/Виткање Велосипед/Bicicleta
торба големина:
L17.5*H10.5*D5cm (околу 1.8 L)

Најдобри предлози во категоријата