.

.

ROSWHEEL ОТВОРЕНО ВОДООТПОРЕН ПЛАНИНСКИ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ ПАТОТ ВЕЛОСИПЕД ВЕЛОСИПЕД РАМКА IPHONE НОСИТЕЛОТ PANNIER МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ ТОРБА ТОРБИЧКА ПАКЕТ

ROSWHEEL ОТВОРЕНО ВОДООТПОРЕН ПЛАНИНСКИ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ ПАТОТ ВЕЛОСИПЕД ВЕЛОСИПЕД РАМКА IPHONE НОСИТЕЛОТ PANNIER МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

DEN 643.20
DEN 348.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


БЕЛЕШКА : Постојат 7 Бои и 3 Големина (S,M,L) :
Големина на :
S за ≤4.2 " телефон : 16.0*7.5*8.5 cm
M за ≤ 4.8" телефон : 18.5*8.5*8.5 cm
L за ≤ 5.5 " телефон : 19.5*9.0*10.1 cm
Детали За Производот :
Бренд : Roswheel
Состојба : Нова
Материјал : 100% Полиестер
Карактеристики :
Мобилни телефони, пари, клучеви и ID картички
Јасно висока чувствителност ПВЦ прозорец наменета за мобилен телефон со екран осетлив на допир
Брзо ослободување систем, лесно да се дефинира со seatposts
Рефлексивни strape да се задржи безбедно велосипед
Против пролизгување кожа на дното
Welcme на нашата продавница
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел..
Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Ние, исто така може да се откажат превозот
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Кон својствата

Големина:
L, M, S
Број На Модел На:
12496S
сертификација:
CCC
Функција:
Rainproof
is_customized:
Yes
Материјал:
Polyster
Бренд Име:
ROSWHEEL
боја:
Сина,црвена,црна,жолта,w црвена линија,зелена линија,сина линија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Мали Димензии:
4.2 инчен----- 16*7.5*8.5 cm
Средната големина:
4.8 инчен-----18.5*8.5*8.5 cm
Голема Големина:
5.5 инчен-----19.5*9*10.1 cm
Функција:
Rainproof,рефлексивни лента,Слушање музика, навигација,екран на допир
Материјал:
PVC, PE Памук,Polyster
Стил:
Велосипедот Кошница/Велосипед Panniers/Велосипед Со Кошница/Рамка Торба
Целта Корисник:
Планински Велосипед/Патот Велосипед/Виткање Велосипед/Bicicleta
Година:
2016 година

Најдобри предлози во категоријата