.

.

Roswheel MTB Патот Велосипед Seatpost Торба за Велосипед Велосипед Кошница Седло Назад Торба Bycicle Bicicleta Велосипед Задните Panniers Седиште Кеси

Roswheel MTB Патот Велосипед Seatpost Торба за Велосипед Велосипед Кошница Седло Назад Торба Bycicle Bicicleta Велосипед Задните

DEN 283.20
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Силна отпорен на вода polyster материјал. Deisgn за лесна инсталација. Погоден за сите типови на saddles. Посебни antidkid патент дизајн. Внатре поставата quakeproof пена гума перница.
Welcme на нашата продавница
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел..
Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Ние, исто така може да се откажат превозот
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Кон својствата

Големина:
Other
сертификација:
CE
Број На Модел На:
13567
Функција:
Rainproof
is_customized:
Yes
Материјал:
Polyster
Бренд Име:
ROSWHEEL
боја:
сина,црвена,црна,зелена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
15*7.5*7 cm
Функција:
Rainproof,рефлексивни лента,задното седиште торба
Материјал:
Polyster
cyclioutdoor јавањето коњи bicng торба:
Велосипедот Кошница/Велосипед Panniers/Велосипед Со Кошница
Целта Корисник:
Планински Велосипед/Патот Велосипед/Виткање Велосипед/Bicicleta
Година:
циклус пред торба
торба алатки седло:
патот велосипед со кошница
roswheel торбичката:
велосипедизам торба пред handlebar рамка

Најдобри предлози во категоријата